Kartki z kotami

Mrau człowieku! Właśnie trafiłeś do kategorii kartki z kotami. A skoro zawędrowałeś aż tutaj, to wyczuwam na wibrysach, że chyba zbliżają się urodziny jakiegoś kociarza, co? Wspaniale się składa, bo właśnie na tak zacne okazje umieściłem tu z matką piękne urodzinowe kartki dla miłośników kotów.

Dostępne w sklepie u Filemona (czyli u mnie) kartki z kotami są wyjątkowe. Mają format A6, są składane oraz mają w środku puste miejsce, abyś mógł człowieku się tam swobodnie rozpisać ze swoimi życzeniami prosto z serca dla kociarza solenizanta. Do każdej przepięknej kartki z kotkiem dołączamy z matką czerwoną kopertę. Do wyboru są różne kartki dla kociarzy. Jest np. kartka ze mną siedzącym sobie w otoczeniu różnych ładnych prezentów i apetycznie wyglądających paprotek. Do dziś nie wiem jak to się stało, że żaden kwiat, (ani nawet balon!) nie ucierpiał w czasie uwieczniania tej przyjemnej chwili.

Nie zwlekaj więc i bierz, zanim zabraknie. Klikając w konkretną kartkę, przejdziesz do karty produktu, a tam wyświetli Ci się na zielono informacja o liczbie dostępnych sztuk na kocim stanie. Oczywiście do każdej sztuki kłaczki dołączam zupełnie gratis.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Kartki z kotkiem – a po co to komu?

Nie wiem w sumie skąd taki zwyczaj wśród człowieków, aby wręczać sobie kawałki papieru. Ja osobiście wolałbym dostać na urodziny jedzenie albo jakąś luksusową zabawkę, ale cóż. Matka mi tu podpowiada, że taki zwyczaj wysyłania kartek z życzeniami na urodziny powstał już dawno, bo aż 100 lat temu w Anglii. Obecnie to już powszechna na całym świecie tradycja, jednak początkowo kartki otrzymywało się wyłącznie gdy człowieki chciały się za coś przeprosić, a nie że tylko złożyć sobie dobre życzenia. Dawniej też było tak, że urodzinowe kartki z kotkami wysyłało się wyłącznie wówczas, gdy jej nadawca nie mógł przybyć osobiście na imprezę urodzinową.

Kartka z kotkami – jaką wybrać?

Wybierz kartki z kotkiem, które najbardziej Ci się podobają! Nie krępuj się i myszkuj do woli w tej kategorii. Dodawaj do kartonu wszystkie te kartki z kotami, które mają szansę sprawić, że kociarz jubilat będzie wydawał pomruki zachwytu, gdy tylko je zobaczy. Nawet, gdy nie będziesz miał jakoś specjalnej weny na napisanie oryginalnych życzeń, to nie musisz się niczym martwić. Mamy z matką sprawdzone info: piękno samej kartki z kotkiem przyćmiewa wszystko inne! Właśnie dlatego człowieki tak chętnie i szybko wykupują nam z kociego magazynu wszystkie kartki z kotami.

Kartki z kotami na każdą okazję

Ja w ogóle to uważam, że nasze kartki z kotkiem nadają się na każdą okazję, a nawet bez żadnej okazji. Każdy szanujący się kociarz ucieszy się przecież z czegoś, co ma na sobie uroczego kota, prawda? Dlatego warto sprawiać sobie każdego dnia drobne przyjemności, a nie, że tylko w urodziny, bo to wtedy rok trzeba czekać, żeby znowu coś dostać. Ja bym sobie nie życzył aż tyle wyczekiwać. Polecam Ci także kartkę z Blancią i przyjaciółmi, mimo że ona mnie wtedy nie zaprosiła na tę imprezę, ale ja jej mimo wszystko dobrze życzę. Są jeszcze kartki z kotkiem, na której Blancia zdmuchuje urodzinową świeczkę. Też fajna. Człowieki często ją zamawiają. Podoba im się.

Co oprócz kartki z kotkiem?

Z pewnością zauważyłeś, że oprócz kartek odnajdziesz w tej kategorii taki szczególny produkt, który kosztuje 10 złotych i nazywa się „Cegiełka dla Ja Pacze Sercem”. Bo tak się składa, że mój sklep pomaga innym kotełom. Jak to działa? Już Ci miauczę. Otóż kupując ten tajemniczy produkt, wspierasz Fundację Ja Pacze Sercem kwotą dziesięciu ludzkich złotych. Pomagasz w ten sposób kotkom w ich leczeniu, ale także sprawiasz, że ich futrzaste brzuszki są pełne! A moja matka w ramach podziękowań wyśle Ci mały produkt niespodziankę! Tak, że nie ociągaj się i oprócz kartki z kotkiem, dorzuć do kartonu jeszcze taką Kartonową Cegiełkę dla Fundacji Ja Pacze Sercem. Oczywiście zapraszamy Cię też z matką do innych kocich działów tego sklepu. Jeśli rozglądasz się za prezentem urodzinowym dla kociarza do określonej kwoty (20, 50 lub 100 złotych), zajrzyj koniecznie do zakładki prezentownik. Udanych łowów!