Kubki z kotami

Mam sprawdzone info: pyszne kakałko, miętka, kocimiętka i Twoja ulubiona pachnąca kawa, nigdy nie będzie smakować lepiej, jak wtedy gdy wlejesz ją sobie w nasze piękne kubki z kotami! Wy człowieki pijacie bardzo dużo różnych rodzajów i kolorów ciepłych oraz zimnych napojów, a ja sprawdziłem, że każde te płyny zmieszczą się w nasze kocie kubki.

Jako kot muszę przyznać, że matka zapewnia mi stały dostęp jedynie do świeżej wody w miseczce. I to nie, że nam się nie przelewa czy coś. Po prostu koty nie potrzebują innych rodzajów picia, a ich dieta nie jest kubek w kubek taka jak Wasza człowieki. Więc ja sobie pije tylko wodę (matka wymienia mi ją kilka razy dziennie) i jem różne fajne rzeczy (Tobie by one raczej nie smakowały, dlatego nigdy się nie dzielę), a matka dba, aby moja miska była zawsze pełna i czysta. Ale dość już o mnie! Teraz weźmy lepiej pod lupę te kubki z kotami

Wyświetlanie 1–12 z 39 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 39 wyników

Kocie kubki, które pokochasz

Otóż do wyboru masz różne wzory np. retro kubeczki z Blanią, które pomieszczą aż 300 ml Twego ulubionego trunku. Powiem Ci więcej. Ten kubek lubi się ze zmywarką. Dzięki temu kubki z kotem umyjesz wygodnie, wkładając je do takiej dziwnej skrytki podobnej do lodówki, tylko inaczej otwieranej. Matka tam pakuje brudne naczynia, potem to trochę hałasuje i bulgocze. Nie podoba mi się to, zwłaszcza gdy chcę sobie smacznie pospać w kuchni. No i potem matka wyciąga już znowu czyste różne rzeczy w tym właśnie kubki w koty. Więc na mój koci rozum tam coś siedzi i wylizuje kubki! Koty zrobiłyby to lepiej swoim języczkiem, ale cóż. Człowieki mają jakieś swoje dziwne zwyczaje.

Kocie kubki dla kociarza i kociary

Myszkując po kategorii kubki z kotami zwróć uwagę, że często mamy różne promocje. Dzięki temu możesz kupić taniej nasze kubki. Koty, które znajdują się na tych kubeczkach, to np. właśnie Blania. Jednak może się tam znaleźć także Twój kitku! Jeśli chcesz, aby tak się stało koniecznie, zobacz ten produkt. Zamówisz tutaj kubki w koty ze zdjęciem (albo nawet dwoma zdjęciami) swojego futrzaczka. Jedna fotka może wtedy znaleźć się po prawej stronie, a druga po lewej. Ulubione zdjęcie swojego kitku możesz nam przesłać na maila. Pamiętaj jednak, że to zdjęcie nie może być pobrane z facebooka. Musi być dobrej jakości. A co jeśli nie masz kotka i jego zdjęcia? No to wtedy napisz matce, które zdjęcie moje lub Blani Ci się podoba. Umieścimy je dla Ciebie na kubeczku.

Kubki z kotem na prezent

Gdy zbliżają się urodziny jakiegoś kociarza, to warto wtedy rozważyć jako prezent piękne kubki z kotami. Gdy jubilat na dodatek uwielbia nie tylko koty, ale lubi jeszcze czytać książki, to mamy dla niego coś extra: kubek dla książkoholików! Łączy on w sobie dwie, a nawet trzy pasje. Miłość do kotków, do czytania książków i do picia różnych napojów.

Jak widzisz nasze kubki z kotem to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o upominki dla miłośników kotów. Każdy produkt dostępny w sklepie u Filemona pakujemy uroczyście, jak na prezent. Dlatego nie musisz się o nic martwić. Uwaga! Ważne ostrzeżenie: jeśli wybierasz się na kocią imprezę urodzinową, to dobrze radzimy Ci także wziąć coś dla kotków! Bo pamiętaj, że odwiedzając dom człowieków, tak naprawdę wkraczasz na terytorium ich kota. Dlatego najpierw warto zaopatrzyć się w jakąś łapówkę dla koteczka. Wówczas już od progu być może zapewnisz sobie jego względy (choć gwarancji nie dajemy, bo wiadomo, że każdy kotek ma swoje za uszami).

Kubki z kotami i kłaczkami

No to jak? Wciąż szukasz idealnego kociego kubka? To przestań, bo właśnie go znalazłeś! Wybierz zakłaczony kubek z napisem „A gdyby rzucić to wszystko i pójść głaskać kotki?!” lub z tekstem „Nie bój myszy! To będzie dobry dzień”. Mamy też z matką w ofercie wyjątkowy kubeczek, który już długo cieszy się dużym zainteresowaniem wśród człowieków. Chodzi oczywiście o koci kubek „Zakłaczone to moje”. Udanych łowów! A gdybyś miał jakieś pytania, wątpliwości lub nie mógł się zdecydować które przedmioty lub kubki z kotem wybrać, to nie wstydź się i zamiaucz do nas mailowo. Z chęcią pomożemy!