Prezenty dla kociarzy

MRAU. Co tu robisz człowieku? Czego szukasz?

No dobra, skoro już jesteś w naszym prezentowniku to chodź, chodź pokażę Ci, co tutaj dokładnie z matką dla Ciebie mamy. Otóż znajdziesz tu najlepsze i najbardziej kocie prezenty dla kociarzy. Prezentownik to towary z mojego sklepu, które szczególnie lubicie, albo które szczególnie lubię ja! To polecam Wam najbardziej jako prezent dla siebie lub bliskich!

Wyświetlanie 1–12 z 452 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 452 wyników

Jak się odnaleźć w takim miłym gąszczu kubków, książek, puzzli i innych próżności z motywem kota? Wszystko zależy od tego, ile chcesz wydać na trafiony upominek dla fana kotów. Gdy na przykład masz człowieku akurat na zbyciu 20 polskich złotych, zwróć uwagę na te prezenty dla kociarzy (kliknij – prezenty do 20 złotych). A jeżeli MIAUbyś dziś 50 złotych, to koniecznie zajrzyj do tej kociej zakładki (kliknij – prezenty do 50 złotych) i wybierz coś specjalnego dla wielbiciela kotów i koteczków. Dla jeszcze bardziej hojnych poszukiwaczy skarbów polecamy z matką tę zakładkę – sprawdź. Wrzuciliśmy tam pełne kartony kocich próżności dla człowieków i ich kotów w cenie do 100 złotych.

Prezenty dla miłośników kotów

Aby jeszcze bardziej zwinnie, bezszelestnie i z należytą gracją poruszać się po kocim prezentowniku, koniecznie wykorzystaj opcję sortowania. Dzięki niej możesz sprytnie i wygodnie pomyszkować sobie w naszym towarze. Matka mówi, że można sortować zarówno według popularności, jaką cieszą się nasze prezenty dla kociarzy, ale także wedle ceny upominków (tej najniższej i najwyższej). A jeśli klikniesz apetyczną myszą w opcję „sortuj od najnowszych”, to wtedy pokażą Ci się najbardziej świeżutkie kąski, czyli prezenty dla miłośników kotów dodane całkiem niedawno przeze mnie i matkę (wszystko oczywiście z odpowiednią ilością kłaczków).

Pilnuj swojej myszy, klikaj nią często i szybko dodawaj do kartonu wybrane produkty, bo schodzą u nas jak świeże mięsko. Poza tym to jedyna okazja dla myszy, aby to ona mogła polować w otoczeniu kotów. Dlatego wykorzystaj ten jedyny moment, kiedy kot jest, a mysz harcuje. Możesz być pewien, że wszystkie dostępne tutaj prezenty dla kociarzy sprawią, że obdarowane nimi człowieki (a czasem i ich kocięta) będą długo i intensywnie mruczeć z zachwytu.

Jaki prezent dla kociarza?

Gdy nie jesteś do końca pewien, jaki prezent dla kociarzy będzie najbardziej odpowiedni, zorientuj się może czy człowieki, które chcesz obdarować, mają zamiar stawać się mądrzejsze i lubią otwierać i długo gapić się na książki. Jeśli tak jest, to matka mówi, że warto wybrać właśnie lektury na tematy typowo kocie. I tu uwaga, bo do książki możesz sobie dodatkowo wybrać specjalną zakładkę z kotami w różnych odsłonach. Ja też oczywiście do niektórych nonszalancko pozowałem. Idealny prezent dla kociarza, który jest cierpliwy i lubi chwytać małe elementy i dopasowywać je do innych, to z pewnością kocie puzzle! A amatorzy kawy, herbaty, miętki i kocimiętki z pewnością ucieszą się z kociego kubka, który na dodatek lubi się ze zmywarką. Taki prezent dla kociarzy będzie po pierwsze bardzo praktyczny, a po drugie doda prestiżu człowiekowi, który dzierży go w dłoni.

Co kupić dla kociary?

Idealne prezenty dla kociar to tak naprawdę wszystko, co ma na sobie kota (i jego kłaczki). Dlatego klienci ostrzą sobie pazurki na każdy produkt, który matka dodaje do sklepu u Filemona. Nie musisz nawet podkreślać, że Twoje zakupy to prezent dla kociarzy, ponieważ każdą zamówioną rzecz traktujemy jako wyjątkowy upominek i pakujemy jak na prezent. Nie ma problemu, żeby moja matka dodatkowo dorzuciła małą kartkę z życzeniami napisanymi przez Ciebie. Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent dla kociarza okaże się strzałem w dziesiątkę, to podmiaukuję, że szczególnym zainteresowaniem, jeśli chodzi o prezenty z kotem, cieszą się gry, a z nieco mniejszych podarunków: magnesy i piękne kocie przypinki. Pocztówki, kalendarze i notesy ze mną na okładce to także bez wątpienia towary, które warto upolować. Matka zajmuje się fotografią kotów i umieszcza kocie wizerunki (zawsze wzbudzające zachwyt u człowieków) na różnych gadżetach. To właśnie sprawia, że nasze prezenty dla kociarzy są tak niepowtarzalne.

Prezenty z kotem i dla kota

Mamy w sklepie także coś wyjątkowego. Odnajdziesz tutaj nie tylko prezenty dla kociar, ale także kartony niespodzianki od kota dla kota dla tych, co lubią kupować przysłowiowego kota w worku. Są to tajemnicze przesyłki, w których nigdy nie wiadomo, co się znajduje. Jeśli zależy Ci, aby taki karton był jeszcze bardziej osobisty, to napisz nam coś o kotku, który ten karton otrzyma – jego imię, ulubione zabawki i smakołyki. Daj znać co najbardziej lubi w życiu robić. Dopasujemy zawartość do jego osobistych cech i potrzeb.

Jak widzisz prezenty dla miłośników kotów to nasza specjalność. Kochamy sprowadzać z różnych miejsc ciekawe nowości i tworzyć prezenty dla kociarzy, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Wysyłamy je w kraju i poza krajem, kurierem i paczkomatem, wszędzie tam, gdzie docierają człowieki. Zakłaczone prezenty dla kociar mój ojciec dostarcza też rowerowo, ale tylko na terenie Wrocławia (w godzinach 17-20 w dni robocze). Nie wypuszczam go na dłużej, bo musi mi dawać jeść. No to już. Wiesz co robić, leć i wybieraj teraz najlepszy prezent dla kociarza! Udanych łowów.