Puzzle z kotami

Czasem matka rozsypuje coś na podłodze lub na stole. Niestety wąchałem i nie jest to jedzenie. Dużo kawałeczków. Matka potrafi naprawdę długo na nie patrzeć. Podnosi wiele z nich i próbuje połączyć je z innymi malutkimi elementami o dziwnych kształtach. Szkoda, że nie robiła tak samo, gdy trąciłem ogonem i rozbiłem jej ulubiony wazon.

Kiedyś nie wiedziałem czym są te papierowe kawałeczki, ale dziś już wiem co to jest. Człowieki mówią na to puzzle z kotami. Faktycznie potem powstaje z tego całość, która ma na sobie różne kocie wizerunki. Człowieki wtedy się cieszą, że ułożyły. Dziwna sprawa. Matka nie lubi jak jej przeszkadzam, gdy puzzle z kotkami leżą porozsypywane na blacie stołu lub podłodze. A ja czasem i tak trącam łapkami te puzzle w koty. No, bo co? W końcu leżą tak bez sensu, a ja chcę się pobawić.

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Puzzle z kotem – które wybierzesz?

Ogólnie zauważyłem, że puzzle z kotami, które mają 500 kawałków zajmują mniej podłogi, niż te puzzle dla kociarzy, które mają ich 1000. Jeśli więc masz w domu mało podłogi, to wybieraj mądrze. W naszym sklepie u Filemona (czyli u mnie) znajdziesz i takie duże i takie małe puzzle z kotami. Są u nas także dostępne puzzle ze zdjęciami matki! To wygląda jakby koty ze zdjęcia rozsypały się w drobny mak, a potem trzeba je godzinami składać. W sumie nie wiem dlaczego człowieki to lubią.

Pamiętaj, że te wyjątkowe puzzle z kotami mają bardzo niewielki nakład (raptem 20 sztuk z każdego wzoru). Klikając w konkretny produkt, zobaczysz na zielono ile sztuk danego rodzaju puzzli jest dostępnych w naszym kocim magazynie. Niestety na żadnym wzorze nie widnieje jeszcze mój wizerunek. Puzzle z kotem i kłaczkami pakujemy zawsze z matką w jutowy woreczek, później ląduje on w kartonowym pudełku, a wszystko to przyozdabiamy na koniec naklejką. Do puzzli dołączamy też pocztówkę, aby było widać jaki obrazek wyjdzie, gdy wszystkie kawałeczki zostaną do siebie odpowiednio dopasowane.

Wybierz najlepsze puzzle z kotami

Trzeba przyznać, że niektóre puzzle z kotem to prawdziwe dzieła sztuki. Możesz nabyć tutaj zarówno puzzle Mona Lisa i kot Mruczek, jak i np. Dama z kotem. A te, które powstały ze zdjęć, zrobionych kotom przez matkę to np. Czerwona Kropka, Kocia literatura czy Lizańce. Wszystkie dostępne w kocim sklepie puzzle z kotami możesz wygodnie sortować sobie według ceny (najniższej i najwyższej), ale także wedle popularności, jaką cieszą się one wśród kupujących u nas nagminnie człowieków. A jeżeli chcesz, aby w pierwszej kolejności na liście pojawiły Ci się najnowsze puzzle z kotem, to po prostu wybierz opcję “sortuj od najnowszych”. Wysyłka puzzli odbywa się u nas zwykle w nie więcej, niż 48 kłaczkowych godzin. Gdyby z jakichś powodów miało być inaczej, to oczywiście będę miauczeć do Ciebie o tym mailowo.

Kocie puzzle dla Ciebie i bliskich

Puzzle z kotem to fantastyczny pomysł na prezent dla Twojej rodziny, bliskich krewnych czy znajomych kociarzy. A przypomnę Ci, że my zawsze pakujemy wszystkie kocie towary jak na prezent, więc nie musisz się o nic martwić (moje kłaczki otrzymasz zupełnie gratis). Puzzle z kotami dla dzieci będą naprawdę strzałem w dziesiątkę, ponieważ układanie puzzli podobno doskonale uczy koncentracji i skupiania się na jednej czynności. Okazuje się, że puzzle z kotami są w stanie wyciszyć i odstresować człowieków! Dzięki nim zapomnisz o troskach, problemach i wszystkim wokół (tylko nie zapominaj nakarmić swojego kota, ok?).

Przepiękne puzzle z kotem wpływają korzystnie na pamięć wzrokową i bardzo dobrze uczą logicznego myślenia. Trzeba je właśnie tylko rozsypać i próbować złożyć, a nie, że tylko się na nie patrzysz. Chociaż niektórym człowiekom (gdy już złożą oni całe puzzle z kotem) jest szkoda ich znowu rozsypywać na nowo po całej podłodze, więc wkładają je sobie w antyramę i wieszają na ścianie. Czyli na mój koci rozum wychodzi na to, że puzzle mogą stać się także ozdobą Twego domostwa jak plakaty z kotami czy obrazy. A wtedy możesz już tylko na nie patrzeć i je podziwiać.