KĄCIK DLA FOTOGRAFA

Koci kącik dla fotografa

Mrau, mrau! Miło mi powitać Cię człowieku w tym wyjątkowym miejscu. Rozejrzyj się wokół. To koci kącik dla fotografa. Dział sklepu u Filemona (czyli mojego), który darzymy z matką dużym sentymentem. Dlaczego? Bo naznosiliśmy tutaj wiele wspaniałych rzeczy wyszukanych na targach staroci lub w odmętach internetu. Nie ma drugich takich. W tej kategorii znajdziesz niepowtarzalne rekwizyty do sesji fotograficznej z drugiej łapki. Są też różne nowości np. wędki dla kota i to by się mogło wydawać, że my na ryby chodzimy z Blanią, ale nie. Człowieki to tak wymyśliły, że jak się z nami bawią to wygląda, jakby one nas łapały na tę wędkę. A my lubimy, bo na tych wędkach są fajne bajery. W zawieszkach są kocimiętki, walerianki, ale są też pióra i sznurki. Lubię wbijać tam pazurki, a matka twierdzi, że wtedy ładnie wychodzę na zdjęciach. Ja się z tym kłócił nie będę. Ważne tylko, aby jak już się porobi już kocie zdjęcia i zakończy zabawę z wędką dla kota, to nie można jej zostawiać samopas. Po pierwsze dlatego, że Twój kitek może zrobić sobie krzywdę, a po drugie kitku się znudzi tą zabawką (jeżeli będzie miał do niej taki nieograniczony dostęp). A pamiętajmy, że to jednak towar luksusowy! 

Wyświetlanie 1–12 z 104 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 104 wyników

Kocie dodatki do sesji fotograficznych

Ta kategoria powstała po to, abyście mogli człowieki nadać swoim kocim zdjęciom naprawdę niepowtarzalnego klimatu! No bo wyobraźcie sobie, że czasem jeden rekwizyt (jak np. stary telefon czy aparat lub wzorzysta tkanina) może odmienić cały kadr i sprawić, że zdjęcie będzie o wiele ciekawsze! Jednak nie zapominajcie mimo wszystko zaprosić na sesję kocich modeli. Bo tak same rekwizyty do sesji zdjęciowej fotografować to trochę bez sensu. Myśmy z matką ten kącik zadedykowali kocim fotografom, ale potem się okazało, że nasze dodatki do sesji fotograficznych nadają się także do ludzkich portretów i selfie. A niektórzy to w ogóle tu wchodzą i wykupują nam te starocie tak o po prostu do siebie do domu! W sumie trudno im się dziwić, bo to mogą być fajne ozdoby. Zwłaszcza ceramika mnie urzekła, bo jeden taki wzór na miseczce mi do złudzenia przypominał mysz i chciałem, aby matka już zawsze lała mi wody do tej właśnie miski, ale ona mówi, że to już ktoś zarezerwował i nie można. Bez sensu. Dlatego radzę Ci sortować sobie towar według dostępności i być czujnym, bo potem można się rozczarować. No, ale jestem dogadany z matką, że nowe towary umieszczamy tu dla Was zawsze 10 dnia każdego miesiąca. Tak, że tego dnia można już się czaić, aby położyć na wybranym rekwizycie łapę i go sobie drapnąć. 

Niepowtarzalne rekwizyty do sesji fotograficznej kota

Ta kategoria to nie tylko akcesoria fotograficzne do sesji, ale także cała gama inspiracji do tworzenia nowych kocich kadrów. Znajdziesz tu trochę gadżetów chociażby do kitkowych sesji urodzinowych. Matka mówi, że sama w swojej pracy często wykorzystuje takie rekwizyty do sesji fotograficznej z drugiej łapki. Odpowiednie ich umiejscowienie w kadrze po prostu sprawia, że nie da się później obok takiej foty przejść obojętnie, nawet gdyby się bardzo chciało. Zawsze znajduje się tam ten jeden ciekawy drobiazg, który przyciąga oko. Ja sam i Blania często pozowaliśmy z tymi rekwizytami i polecamy. Są w moim sklepie dostępne też większe towary, które z powodzeniem wykorzystasz w tle lub nawet na pierwszym planie swoich kocich fotografii. 

A jeśli szukasz więcej wiedzy i inspiracji, to polecam Ci dział do nauki. Matka pisała kiedyś nocami całą książkę na temat profesjonalnego tworzenia kocich zdjęć. Ona już tyle ich zrobiła i muszę Wam powiedzieć człowieki, że wiele ze mną i z Blanią przeszła, robiąc zdjęcia, więc teraz już się wycwaniła i wie co i jak. Ma swoje sprytne, podstępne sztuczki, które sprawiają, że potem faktycznie wygląda się jak rasowy koci model! Byłem w szoku jak się zobaczyłem. W sumie nadal uważam, że to chyba nie ja na tych zdjęciach. Tak, że widzisz taka to magia właśnie. No nic, udanych łowów Ci życzę. Gdybyś miał jakiekolwiek pytania, to nie wahaj się zamiauczeć do nas. Chętnie z matką doradzimy Ci w kwestii wyboru akcesoriów lub tworzenia pięknych kocich kadrów. Niech kot będzie z Tobą.