Cześć!

To ja! Pan i władca kartonów i miauków w nocy. Jestem Filemon, a przez moją kocią przyjaciółkę nazywany – Lelemon ( nie nauczyli jej Człowieki miauczeć RRRrrrrrr). Moja matka to najlepsza matka ever bo ona..

Bo ona mi płaci za to, że ja siedzę! Na STOLE. Płaci mi w smakołykach, ja jeżeli wynagrodzenie jest za małe to płacę jej drapnięciami.

No ale do brzegu kuwety! O co tu chodzi? Moja matka jest profesjonalną ( i wiecznie zakłaczoną!!! ) fotografką kotów i niektóre kocie kadry  przemienia w  pocztówki, magnesy, notesy, zakładki do książek, kalendarze i inne kocie rzeczy. A od niedawna dodała również do sklepu książki i puzzle i inne próżności, które są idealnymi prezentami dla kociarzy!

Po godzinach moja matka objada się pierogami ruskimi z masełkiem ( niestety nie dzieli się ) ogląda razem ze mną słodkie kotki w internecie i gdy ja nie patrzę to wącha Blani futerko.

Jesteśmy najlepsi bo:

Pakowanie

Każde zamówienie pakujemy jak na prezent! Ja zakłaczam, a Matka wiąże kokardki i pakuje w papier. Maluje też myszki, kłaczki tak żeby paczka była domowa, ciepła, a zamówienie przypominało prezent od przyjaciółki.

Bardzo chętnie uczestniczymy w konspiracjach i dodajemy karteczki z życzeniami, lub spełniamy inne Wasze życzenia!

Towary

Historia tego sklepu zaczęła się od tego, że matka sprzedawała w nim tylko rzeczy, ze swoimi zdjęciami: pocztówki, plakaty itp. Jednak w pewnym momencie to ja wziąłem byka za rogi i przejąłem sklep. Od tego momentu nasz ( a właściwie to mój!) sklep stał się najlepszym sklepem w internecie. Drugiego tak puchatego i ciepłego miejsca nie znajdziecie! Nasze towary to nie tylko już produkty od matki, ale także wyszperane w odmętach internetu kocie puzzle, gry, czy książki. Często są to też produkty handmade – tworzone przez matkę dla osób, które lubią kocie memy!

Pomoc dla kotków bez kartonu!

Mamy w sklepie stały produkt dzięki któremu możesz pomóc kotkom, które nie mają jeszcze swojego Człowieka. Cegiełka dla Ja pacze sercem to produkt niespodzianka! Ty kupujesz cegiełkę za 10 zł, a my w ramach podziekowań wysyłamy Ci mały upominek z naszego sklepiku.

Oprócz cegiełki często też wspieramy akcję charytatywne lub przekazujemy dany procent z wybranej rzeczy dla fundacji.

Dziewięć żyć kartonu!

Staramy się korzystać z wypełniaczy, które uzbieraliśmy z innych paczek, które do nas dotarły. Nasza ziemia jest dla nas ważna! Dlatego staramy się ograniczać folię i inne plastikowe tworzywa. Zachęcamy Cię również do ponownego wykorzystania naszych kartonów, opakowań, wstążek, czy wypełniaczy! Możesz dzięki nim ponownie zapakować dla kogoś prezent, albo zrobić zabawkę dla swojego kitku!

Wspieramy inne polskie marki!

Małymi kroczkami nawiązujemy coraz to nowe współprace z polskimi twórcami. Chcielibyśmy żeby oprócz rzeczy zza granicy, czy od wielkich firm w naszym sklepie były też wyjątkowe produkty od artystów, którym kłaczki grają w sercu.